Bialetti

Bialetti Kitty 6tz (pre 6 šálok)

36,94

Skladom, odosielame ihneď

Pri objednávke ihneď predpokladáme doručenie na 22.6.

  • Kód produktu: P2344
  • EAN kód: 8006363018074
Na prípravu pravého talianskeho espressa potrebujete iba túto moka kanvičku, dobrú kávu a pár minút!

Dizajn:
Kanvička je výsledkom kombinácie originálneho dizajnu s funkčnosťou a praktickosťou. Je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a vybavená čiernou platovou úchytkou, ktorá zostáva studená. Nehrdzavejúca oceľ má menší vplyv na chuť kávy ako hliník. Kanvička má ergonomický tvar rukoväte, ktorý umožňuje pohodlnejšie servírovanie espressa.

Použitie:
Bialetti Kitty je vhodná pre plynové, elektrické a indukčné varné dosky. Položte kanvičku na varnú dosku tak, aby bola rukoväť mimo dosahu tepla. Kávovar umývajte ručne, bez akýchkoľvek saponátov. Kanvička nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu. Pri výbere veľkosti vášho kávovaru myslite na to, že pri každej príprave je potrebná príprava stanoveného počtu porcií.

Ako funguje moka? 
Kávovar pozostáva z horne uzavretej nádrže, filtra a spodnej nádrže. Vložte mletú zrnkovú kávu do filtra, nalejte studenú vodu do spodnej nádrže pod úrovňou poistného ventilu a kanvičku poskladajte. Položke moka kanvičku na sporák a počkajte niekoľko minút. Horúca voda sa prebuble do hornej nádrže, pričom preteká mletou kávou. Vaše lahodné a aromatické espresso je pripravené v priebehu niekoľkých minút!
Na prípravu pravého talianskeho espressa vám stačí táto kanvica na kávu, dobrá káva a pár minút! • Dizajn: Jeho originálny dizajn je kombinovaný s funkčnosťou. Toto zariadenie s tenkou džbánkovitou štruktúrou je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a je opatrené čiernym plastovým držadlom na dotyk. Nehrdzavejúca oceľ má menší vplyv na chuť kávy ako hliník a ergonomický tvar rukoväte umožňuje pohodlné nalievanie pripraveného espressa. • Použitie: Bialetti Kitty je vhodný pre plynové, elektrické a indukčné varné dosky (veľkosť 4 tz a viac). Položte výrobok na varnú dosku tak, aby bola rukoväť mimo dosahu tepla. Kávovar umyte ručne, bez akýchkoľvek saponátov. Nie je možné umývať v umývačke riadu. Pri výbere veľkosti vášho kávovaru majte na pamäti, že zakaždým, keď potrebujete pripraviť množstvo kávy stanovené výrobcom. • Ako funguje moka? Kávovar pozostáva z horne uzavretej nádrže, filtra a spodnej nádrže. Vložte mletú zrnkovú kávu do filtra, nalejte vodu do spodnej nádrže pod úrovňou poistného ventilu a pripojte všetky prvky. Dajte kanvicu na kávu na sporák a počkajte niekoľko minút. Horúca voda sa pohybuje do hornej nádrže a preteká mletou fazuľou. Vaše lahodné a aromatické espresso je pripravené!

Tento text bol automaticky preložený a môže obsahovať chyby v preklade.

Parametre

Recenzie produktu

0 hodnotení

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie od našich zákazníkov. Budeme radi, ak ho ohodnotíte!

Podobné produkty

Top