Bialetti

Bialetti Moka Induction 3tz (pre 3 šálky), červená

41,58

Produkt je momentálne NEDOSTUPNÝ

Pre viac info nás kontaktujte alebo si nastavte sledovanie dostupnosti.

  • Kód produktu: P2347
  • EAN kód: 8006363007740
Na prípravu pravého talianskeho espressa potrebujete iba túto moka kanvičku, dobrú kávu a pár minút!

Dizajn:
Moka Induction je elegantná kombinácia klasickej moka kanvičky s extravagantným dizajnom. Pri výbere tejto kanvice na kávu ste si vybrali skvelý nástroj na prípravu kávy s jedinečnou estetikou. Úchytka a prídavná rukoväť z čierneho silikónu poskytujú pohodlnú manipuláciu a servírovanie, keď je vaša káva pripravená. Horná nádrž na kávovú kanvicu je hliníková a spodná nádrž z ocele.

Použitie:
Bialetti Moka Induction je vhodná pre plynové, elektrické a indukčné varné dosky. Položte kanvičku na varnú dosku tak, aby bola rukoväť mimo dosahu tepla. Kávovar umývajte ručne, bez akýchkoľvek saponátov. Kanvička nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu. Pri výbere veľkosti vášho kávovaru myslite na to, že pri každej príprave je potrebná príprava stanoveného počtu porcií.

Ako funguje moka? 
Kávovar pozostáva z horne uzavretej nádrže, filtra a spodnej nádrže. Vložte mletú zrnkovú kávu do filtra, nalejte studenú vodu do spodnej nádrže pod úrovňou poistného ventilu a kanvičku poskladajte. Položke moka kanvičku na sporák a počkajte niekoľko minút. Horúca voda sa prebuble do hornej nádrže, pričom preteká mletou kávou. Vaše lahodné a aromatické espresso je pripravené v priebehu niekoľkých minút!
Na prípravu pravého talianskeho espressa potrebujete iba túto kávovú kanvicu, dobrú kávu a pár minút! • Dizajn: Moka Induction je elegantná kombinácia klasickej kanvice na kávu s extravagantným dizajnom. Pri výbere tejto kanvice na kávu ste si vybrali skvelý nástroj na prípravu kávy s jedinečnou estetikou. Gombík a prídavná rukoväť z čierneho silikónu poskytujú pohodlnú manipuláciu a podávanie, keď je vaša káva pripravená. Horná nádrž na kávovú kanvicu je hliníková a spodná nádrž z ocele. • Použitie: Bialetti Moka Induction je vhodný pre plynové, elektrické a indukčné varné dosky. Položte výrobok na varnú dosku tak, aby bola rukoväť mimo dosahu tepla. Kávovar umyte ručne, bez akýchkoľvek saponátov. Nie je možné umývať v umývačke riadu. Pri výbere veľkosti vášho kávovaru majte na pamäti, že zakaždým, keď potrebujete pripraviť množstvo kávy stanovené výrobcom. • Ako funguje moka? Kávovar pozostáva z horne uzavretej nádrže, filtra a spodnej nádrže. Vložte mletú zrnkovú kávu do filtra, nalejte vodu do spodnej nádrže pod úrovňou poistného ventilu a pripojte všetky prvky. Dajte kanvicu na kávu na sporák a počkajte niekoľko minút. Horúca voda sa pohybuje do hornej nádrže a preteká mletou fazuľou. Vaše lahodné a aromatické espresso je pripravené!

Tento text bol automaticky preložený a môže obsahovať chyby v preklade.

Recenzie produktu

0 hodnotení

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie od našich zákazníkov. Budeme radi, ak ho ohodnotíte!

Podobné produkty

Top