Bialetti Moka Induction 3tz (pre 3 šálky), červená

41,58

Produkt je momentálne nedostupný

Pre viac info nás kontaktujte alebo si nastavte sledovanie dostupnosti.

  • Kód produktu: P2347
  • EAN kód: 8006363007740
Na prípravu pravého talianskeho espressa potrebujete iba túto moka kanvičku, dobrú kávu a pár minút!

Dizajn:
Moka Induction je elegantná kombinácia klasickej moka kanvičky s extravagantným dizajnom. Pri výbere tejto kanvice na kávu ste si vybrali skvelý nástroj na prípravu kávy s jedinečnou estetikou. Úchytka a prídavná rukoväť z čierneho silikónu poskytujú pohodlnú manipuláciu a servírovanie, keď je vaša káva pripravená. Horná nádrž na kávovú kanvicu je hliníková a spodná nádrž z ocele.

Použitie:
Bialetti Moka Induction je vhodná pre plynové, elektrické a indukčné varné dosky. Položte kanvičku na varnú dosku tak, aby bola rukoväť mimo dosahu tepla. Kávovar umývajte ručne, bez akýchkoľvek saponátov. Kanvička nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu. Pri výbere veľkosti vášho kávovaru myslite na to, že pri každej príprave je potrebná príprava stanoveného počtu porcií.

Ako funguje moka? 
Kávovar pozostáva z horne uzavretej nádrže, filtra a spodnej nádrže. Vložte mletú zrnkovú kávu do filtra, nalejte studenú vodu do spodnej nádrže pod úrovňou poistného ventilu a kanvičku poskladajte. Položke moka kanvičku na sporák a počkajte niekoľko minút. Horúca voda sa prebuble do hornej nádrže, pričom preteká mletou kávou. Vaše lahodné a aromatické espresso je pripravené v priebehu niekoľkých minút!

Rozmery

  • Hmotnosť: 0 g

Hodnotenie 0 /5

0 hodnotení
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Pridaj svoje hodnotenie:

Podobné produkty