Chemex

Chemex Coffee Maker - 8 šálok

55,52

Skladom, odosielame ihneď

Pri objednávke dnes do 12:00 predpokladáme doručenie na 29.6.

  • Kód produktu: P1793
  • EAN kód: 028068001029
Kávovar Chemex  vymyslel v roku 1941 Dr. Peter Schlumbohm. Dizajn bol založený na skúsenostiach, ktoré tento talentovaný chemik získal. Táto jednodielna nádoba s tvarom presýpacích hodín je vyrobená z kvalitného tepelne odolného skla. Drevený golier plní úlohu držiaka. Sklo, z ktorého je Chemex vyrobený, neabsorbuje pachy, a preto nemá žiadny vplyv na chuť pripravenej kávy. Vyrobené v Spojených štátoch.

Okrem funkčnosti sa Chemex vyznačuje úžasným dizajnom. Jeho vizuálnu eleganciu môžete obdivovať na stálej výstave v Múzeu moderného umenia v New Yorku. Spoločnosť Illinois Institute of Technology ju navyše vybrala ako jeden zo 100 najlepšie navrhnutých produktov modernej doby. S kávovarom Chemex je príprava vašej obľúbenej kávy skutočne jednoduché a trvá 4 - 6 minút.

Okrem Chemexu potrebujete iba papierové filtre a dobrú kávu, na ktorú nalejete správne množstvo vody (6 - 7 g kávy na 100 ml vody).
Kávovar Chemex vynašiel v roku 1941 Dr. Peter Schlumbohm. Dizajn vychádzal zo skúseností, ktoré získal tento talentovaný chemik. Táto jednodielna nádoba so svojím tvarom presýpacích hodín je vyrobená z vysoko kvalitného žiaruvzdorného skla. Úlohu držiaka plní drevený golier s koženou kravatou. Sklo, z ktorého je vyrobený Chemex, neabsorbuje pachy, a preto nemá žiadny vplyv na príchuť zalievanej kávy. Vyrobené v Spojených štátoch. Okrem funkčnosti sa Chemex vyznačuje vynikajúcim dizajnom. Jeho vizuálnu eleganciu môžete obdivovať na stálej výstave v newyorskom Múzeu moderného umenia. Okrem toho si ho Illinois Institute of Technology vybral ako jeden zo 100 najlepšie navrhnutých produktov modernej doby. S kávovarom Chemex je varenie vašej obľúbenej kávy skutočne jednoduché a trvá 4 - 6 minút. Okrem Chemexu potrebujete iba papierové filtre a kvalitnú kávu, ktorú treba zaliať vodou (6 - 7 g kávy na 100 ml vody). Pokyny na prípravu kávy pomocou tejto metódy nájdete v našej znalostnej databáze.

Tento text bol automaticky preložený a môže obsahovať chyby v preklade.

Rozmery

  • Výška: 23,2 cm
  • Priemer: 12,7 cm

Recenzie produktu

0 hodnotení

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie od našich zákazníkov. Budeme radi, ak ho ohodnotíte!

Podobné produkty

Top