Comandante C40 MK3 Nitro Blade American Cherry

 • Momentálne nedostupné
 • Doprava zdarma!
Farba:American Cherry
300,82
150,41 -50%
 • Kód produktu: P4035
 • EAN kód: 4260113431658

Comandante C40 MK3 je považovaný za jeden z najlepších ručných mlynčekov na svete. Pokúka široký rozsah a stabilitu mletia, dokonalý dizajn a je vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov.

Mlecie kamene

Materiál a tvar mlecích kameňov tohto mlynčeka je výsledkom dlhoročného výskumu a vývoja v kaviarni na mieste spoločnosti Comandante®. Mlynček Nitro Blade® je jedinečný vďaka špeciálnym materiálom - vysoko legovanej ocele s vysokým obsahom dusíka a jemnou martenzitickou mikrokryštálovou štruktúrou.

Tvar a geometria kameňov boli optimalizované tak, aby mleli rýchlo a dosahovali vysokú priepustnosť mletia pri nižšom krútiacom momente a zároveň poskytovali ideálnu distribúciu zomletých častí pre tie najlepšie výsledky pri príprave kávy.

Nastavenie mletia

Mlynčeky Comandante sú vybavené klikacím systémom nastavenia mletia, vďaka ktorému nastavíte svoj mlynček veľmi rýchlo, presne a pohodlne. Práve tento systém vám umožňuje zopakovať nastavenie rovnakej hrúbky mletia znova a znova. Nastavenie hrúbky mletia je zospodu mlynčeka. Pre ešte jemenjšie nastavenie hrúbky (dvojnásobný počet klikov) odporúčame dokúpiť osku Comandante Red Clix

Dizajn a materiály

Mlynček je vyrobený z nerezovej ocele, ktorá je ideálna na stavbu robustného a odolného mlynčeka. Nerezová oceľ je skvelou voľbou aj z hľadiska nezávadnosti a potravinárskej bezpečnosti a neovplyvňuje chuť kávy. Z tohto materiálu je vyrobený nielen mlecí mechanizmus a kamene ale aj telo mlynčeka, kľuka a mikroguľôčkové ložiská.

Všetky plastové časti, ktoré sú použité na mlynčeku, sú bez BPA a spĺňajú najprísnejšie normy potravinovej bezpečnosti. Tieto materiály sú navrhnuté tak, aby vydržali dlhé roky náročného, denno-denného používania.

Kryt mlynčeka je vyrobený z pravého dubového dreva z nemeckého Schwarzwaldu. Toto drevo má unikátnu štruktúru a vyzerá prekrásne. Pre zachovanie tohto dokonalého vzhľadu počas rokov odporúčame starostlivosť pomocou špeciálneho balzamu na drevo a handričky z mikrovlákna. Na tento účel Comandante dokonca vyrobilo Wood Care Balm Set, ktorý navyše obsahuje aj kefku na čistenie mlynčeka.

Mlynček je dodávaný celkom s dvoma zásobníkmi na mletú kávu - jedným z hnedého skla a jedným z číreho, polymérového skla. Obe nádoby majú objem približne 40g mletej kávy a veľmi ľahko sa čistia. V balení nájdete aj veko, ktoré môžete použiť na uzavretie jednej z nádob. Ďalšie nádoby si môžete dokúpiť u nás aj vo väčších sadách (sada 4 nádob s hnedým sklom, sada 4 nádob s čírym sklom).  

Mlynček má hmotnosť len niečo cez 600 g a kompaktné rozmery, čo z neho robí ideány mlynček na použitie doma aj na cestách. Ak ho chcete ochrániť pri cestovaní, radi vám ponúkneme ochranné púzdra z kvalitnej merino vlny, ktoré boli vyrobené od Comandante a sú k dispozícii v 6 sviežich farbách.

Parametre

Mlynček

Rozmery

 • Hmotnosť: 1,14 kg

Hodnotenie 0 /5

0 hodnotení
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Pridaj svoje hodnotenie:
Comandante

Nemecký výrobca ručných mlynčekov, ktoré sú mnohými považované za tie najlepšie ručné mlynčeky na svete.

Novší model MK4 (2021)

Comandante - C40 MK4 Nitro Blade - Black

Nádobka na kávu

Rukoväť

Údržba

Ochranný obal

Náhradné diely

Kľuka

Cestovná taška

Podobné produkty

 • #mk3
 • #mkiii
 • #comandante
 • #nitro
 • #blade
 • #mlynček
 • #ručný mlynček
 • #hnedý
 • #mlynček na kávu
Menu 0 0,00 €