Hario

Hario V60-02 Coffee Dripper - keramický červený

27,65

Skladom, odosielame ihneď

Pri objednávke dnes do 12:00 predpokladáme doručenie na 25.6.

  • Kód produktu: P1338
  • EAN kód: 4977642724037
Chceli by ste začať s alternatívnymi spôsobmi výroby kávy, ale neviete, čo si vybrať? Hario V-60 Dripper je práve pre vás! Tento japonský nástroj vám umožňuje vyťažiť maximum z vašej kávy jednoduchým a efektívnym spôsobom. Metóda filtra je skvelá zábava a umožňuje experimentovať s kávou. Prekvapte svojich priateľov bohatou chuťou a vôňou kávy a technikou jej prípravy! Hario V60-02 vám umožňuje variť naraz 300 - 500 ml kávy, čo je dosť pre veľký hrnček alebo dve menšie porcie. 

Táto keramická verzia ponúka štýlový dizajn vo viacerých farbách, vďaka ktorým je dokonalá výzdoba každej kuchyne. Ďalej sa vyznačuje veľmi dobrou úrovňou udržiavania tepla. Kónický tvar a špeciálne drážky na vnútornej strane kvapkadla poskytujú vynikajúci prietok vody. Na prípravu chutnej kávy potrebujete čerstvo mletú kávu vysokej kvality, filter, váš obľúbený pohár alebo server a váhy. Vložte filter do drippera a vložte ho na nádobu, ktorú používate na podávanie kávy. Proces infúzie trvá iba 3 - 4 minúty. 

Ďalšou výhodou tohto spôsobu je extrémne ľahká údržba. Po použití filter jednoducho vyberte a dripper umyte pod tečúcou vodou alebo v umývačke riadu. Preklad Hario je „King of Glass“, ktorý dokonale odráža úspechy spoločnosti. Značka bola založená v roku 1921 a odvtedy vyrába výrobky najvyššej kvality zo skla, keramiky a kovu. Výrobný proces prebieha v Japonsku spolu s najlepšou environmentálnou udržateľnosťou. 

Chceli by ste začať s alternatívnymi metódami varenia kávy, ale neviete, čo si vybrať? Hario V-60 Dripper je práve pre vás! Tento japonský modul gadget umožňuje jednoduché a efektívne využitie vašej kávy. Metóda filtra je skvelá zábava a umožňuje experimentovať s kávou. Prekvapte svojich priateľov bohatou chuťou a arómou kávy a technikou jej prípravy! Hario V60-02 vám umožní uvariť naraz 300 - 500 ml kávy, čo je dosť na veľký hrnček alebo dve menšie porcie.

Táto keramická verzia ponúka štýlový dizajn dostupný v niekoľkých farbách, ktoré tvoria dokonalú výzdobu každej kuchyne. Ďalej sa vyznačuje veľmi dobrou úrovňou udržiavania tepla. Kónický tvar a špeciálne drážky na vnútornej strane odkvapkávača zabezpečujú vynikajúci prietok vody. Na prípravu lahodnej kávy potrebujete čerstvo namletú kávu vysokej kvality, filter, obľúbenú šálku alebo server a váhy. Vložte filter do odkvapkávača a vložte ho na nádobu, ktorú používate na podávanie kávy. Proces infúzie trvá iba 3 - 4 minúty.

Ďalšou výhodou tejto metódy je mimoriadne ľahká údržba. Po použití jednoducho vyberte filter a odkvapkávač umyte pod tečúcou vodou alebo v umývačke riadu. Preklad Hario je „kráľ skla“, ktorý dokonale odráža úspechy spoločnosti. Značka bola založená v roku 1921 a odvtedy vyrába najkvalitnejšie výrobky zo skla, keramiky a kovu. Výrobný proces prebieha v Japonsku spolu s najlepšou ekologickou udržateľnosťou.

Tento text bol automaticky preložený a môže obsahovať chyby v preklade.

Parametre

Rozmery

  • Hmotnosť: 0.461

Recenzie produktu

0 hodnotení

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie od našich zákazníkov. Budeme radi, ak ho ohodnotíte!

Podobné produkty

  • #hario
  • #red
  • #dripper
Top