Hario

Hario V60-02 Coffee Dripper - sklenený biely

20,68

Skladom, odosielame ihneď

Pri objednávke dnes do 12:00 predpokladáme doručenie na 25.6.

  • Kód produktu: P1336
  • EAN kód: 4977642724426
Chceli by ste začať s alternatívnymi spôsobmi výroby kávy, ale neviete, čo si vybrať? Hario V-60 Dripper je práve pre vás! 

Tento japonský nástroj vám umožňuje vyťažiť maximum z vašej kávy jednoduchým a efektívnym spôsobom. Metóda filtra je skvelá zábava a umožňuje experimentovať s kávou. Prekvapte svojich priateľov bohatou chuťou a vôňou kávy a technikou jej prípravy! Hario V60-02 umožňuje jednorazové varenie 300 - 500 ml kávy, čo stačí na niekoľko porcií. Sklenená verzia je mimoriadne štýlový dizajn so základňou a rukoväťou vyrobenou z plastu v rôznych farbách, ktoré budú pýchou každej kuchyne. 

Tento model je vybavený štvorcovou základňou so zaoblenými rohmi. Ďalej sa kvapkadlo vyznačuje veľmi dobrou úrovňou udržiavania tepla. Kónický tvar a špeciálne drážky na vnútornej strane kvapkadla poskytujú vynikajúci prietok vody. 

Na prípravu chutnej kávy potrebujete čerstvo mletú kávu vysokej kvality, filter, váš obľúbený pohár alebo server a váhy. Vložte filter do drippera a vložte ho na nádobu, ktorú používate na podávanie kávy. Proces infúzie trvá iba 3 - 4 minúty. Ďalšou výhodou tohto spôsobu je mimoriadne ľahká údržba. Po použití filter jednoducho vyberte a kvapkadlo umyte pod tečúcou vodou alebo v umývačke riadu. 

Preklad Hario je „King of Glass“, ktorý dokonale odráža úspechy spoločnosti. Značka bola založená v roku 1921 a odvtedy vyrába výrobky najvyššej kvality zo skla, keramiky a kovu. Výrobný proces prebieha v Japonsku spolu s najlepšou environmentálnou udržateľnosťou. 
Chceli by ste začať s alternatívnymi metódami varenia kávy, ale neviete, čo si vybrať? Hario V-60 Dripper je práve pre vás!

Tento japonský modul gadget umožňuje jednoduché a efektívne využitie vašej kávy. Metóda filtra je skvelá zábava a umožňuje experimentovať s kávou. Prekvapte svojich priateľov bohatou chuťou a arómou kávy a technikou jej prípravy! Hario V60-02 umožňuje jednorazové varenie 300 - 500 ml kávy, čo je dosť na niekoľko porcií. Sklenená verzia je mimoriadne štýlový dizajn dostupný s podstavcom a rukoväťou z plastu v rôznych farbách, ktoré budú pýchou každej kuchyne.

Tento model je vybavený štvorcovou základňou so zaoblenými rohmi. Ďalej sa kvapkadlo vyznačuje veľmi dobrou úrovňou udržiavania tepla. Kónický tvar a špeciálne drážky na vnútornej strane odkvapkávača zabezpečujú vynikajúci prietok vody.

Na prípravu lahodnej kávy potrebujete čerstvo namletú kávu vysokej kvality, filter, obľúbenú šálku alebo server a váhy. Vložte filter do odkvapkávača a vložte ho na nádobu, ktorú používate na podávanie kávy. Proces infúzie trvá iba 3 - 4 minúty. Podrobné pokyny a tipy na prípravu kávy pomocou odkvapkávača nájdete v našej znalostnej databáze: DRIP. Ďalšou výhodou tejto metódy je mimoriadne ľahká údržba. Po použití jednoducho vyberte filter a odkvapkávač umyte pod tečúcou vodou alebo v umývačke riadu.

Preklad Haria je „kráľ skla“, ktorý dokonale odráža úspechy spoločnosti. Značka bola založená v roku 1921 a odvtedy vyrába najkvalitnejšie výrobky zo skla, keramiky a kovu. Výrobný proces prebieha v Japonsku spolu s najlepšou ekologickou udržateľnosťou.

Tento text bol automaticky preložený a môže obsahovať chyby v preklade.

Parametre

Rozmery

  • Hmotnosť: 0.331
  • Výška: 9,5 cm
  • Šírka: 12,8 cm

Recenzie produktu

0 hodnotení

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie od našich zákazníkov. Budeme radi, ak ho ohodnotíte!

Podobné produkty

  • #hario
  • #v60
  • #glass
Top