Loveramics

Loveramics Bond Espresso 80 ml mint

Farba:mätovo-zelená (mint)
14,91

Skladom u dodávateľa

Produkt je skladom u dodávateľa. Predpokladané doručenie 9.7.

  • Kód produktu: P3254

Loveramics je porcelán vytvorený s vášňou a láskou. Kombinácia týchto emócií s tvrdou prácou umožňuje dosiahnuť majstrovstvo a vzbudiť nesmierne potešenie. To dosiahli výrobcovia z Hongkongu. Šálky sú k dispozícii v mnohých farbách, upútajú pozornosť a sú v súlade s najvyššími normami. Loveramics je oficiálnym sponzorom majstrovstiev sveta v latte 2015 v Göteborgu.

Tento set kombinuje moderný dizajn s tradičným charakterom. Hrubé steny a priestor na vzduch pod spodkom šálky udržujú teplotu kávy alebo čaju dlhý čas. Čisté línie stien pridávajú eleganciu, zatiaľ čo okrúhly tvar podstavy pomáha k optimálnemu rozvoju chute. Šálky sú vyrobené z prvotriedneho porcelánu páleného pri 1300 ℃.

Sériu Bond navrhol Simon Stevens - dizajnér svetovej triedy a víťaz viacerých ocenení v oblasti keramických produktov. Simon má svoje vlastné štúdio v Londýne, kde denno-denne spolupracuje s najlepšími výrobcami keramiky z celého sveta. Jeho práce sú vystavené na takých prestížnych miestach ako napr. múzeum v Londýne alebo vo Frankfurte.

 
Rozmery:
Šálka - priemer: 6 cm, výška: 6,5 cm;
Podšálka - priemer: 11,5 cm, výška: 1,5 cm.


Loveramics je porcelán vytvorený s vášňou a láskou. Kombinácia týchto emócií s tvrdou prácou umožňuje dosiahnuť majstrovstvo a vzbudiť nesmiernu radosť. To dosiahli producenti z Hongkongu. Plavidlá sú k dispozícii v mnohých farbách, priťahujú pozornosť a vyhovujú najvyšším štandardom. Loveramics je oficiálnym sponzorom majstrovstiev sveta Latte Art 2015 v Göteborgu.

Sada kombinuje moderný dizajn s tradičným charakterom. Jeho hrubé steny a priestor pre vzduch pod dnom šálky umožňujú dlhodobé udržanie dokonalej teploty vašej kávy. Rovné línie stien dodávajú eleganciu, zatiaľ čo zaoblený tvar dna umožňuje optimálny vývoj chutí. Nádoby sú vyrobené z najkvalitnejšieho porcelánu vypáleného na 1300 ℃.

Sériu Bond navrhol Simon Stevens - dizajnér svetového formátu a držiteľ mnohých ocenení v oblasti keramických výrobkov. Simon denne prevádzkuje dizajnérske štúdio v Londýne a spolupracuje s najväčšími výrobcami keramiky na celom svete. Jeho diela boli vystavené na takých prestížnych miestach, ako sú múzeá v Londýne a Frankfurte.

Rozmery:
Šálka - priemer: 6 cm, výška: 6,5 cm;
Podšálka - priemer: 11,5 cm, výška: 1,5 cm.

Tento text bol automaticky preložený a môže obsahovať chyby v preklade.

Parametre

Rozmery

  • Hmotnosť: 0.37
  • Priemer: 11,5 cm

Recenzie produktu

0 hodnotení

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie od našich zákazníkov. Budeme radi, ak ho ohodnotíte!

Podobné produkty

  • #bond
  • #loveramics
  • #espresso
Top