Loveramics

Loveramics Pro Tea - 450 ml hrnček so sitkom denim

Farba:tmavo-modrá (denim)
31,59

Skladom, odosielame ihneď

Pri objednávke dnes do 12:00 predpokladáme doručenie na 29.6.

  • Kód produktu: P3185
  • EAN kód: 4891635809054

Loveramics je porcelán vytvorený s vášňou a láskou. Kombinácia týchto emócií s tvrdou prácou umožňuje dosiahnuť majstrovstvo a vzbudiť nesmierne potešenie. To dosiahli výrobcovia z Hongkongu. Čajníky sú k dispozícii v mnohých farbách, upútajú pozornosť a sú v súlade s najvyššími normami. Loveramics je oficiálnym sponzorom majstrovstiev sveta v latte 2015 v Göteborgu.

Pro Tea je kombináciou krásneho dizajnu a funkčnosti. Dokonalý tvar, pohodlná rukoväť a živé farby umožňujú ešte väčšiu zábavu pri varení a pití obľúbeného čaju. Pro Tea má veľký odnímateľný filter a zaoblené vnútro čajového hrnčeka na dokonalý prietok vody na dosiahnutie dokonalej chuti nálevu.

Dostupnosť vo farbách, ktoré umožňujú vytváranie súprav v kombinácii s hrnčekmi a šálkami Loveramics. Čajový hrnček je zabalený v kartónovej škatuli. Sériu Tea Pro navrhol Simon Stevens - dizajnér svetového formátu a držiteľ mnohých ocenení v oblasti keramiky. Simon dennodenne prevádzkuje dizajnérske štúdio v Londýne a spolupracuje s najväčšími výrobcami keramiky na celom svete. Jeho diela boli vystavené na mnohých prestížnych miestach, ako sú múzeá v Londýne a Frankfurte.

Loveramics je porcelán vytvorený s vášňou a láskou. Kombinácia týchto emócií s tvrdou prácou umožňuje dosiahnuť majstrovstvo a vzbudiť nesmiernu radosť. To dosiahli producenti z Hongkongu. Plavidlá sú k dispozícii v mnohých farbách, priťahujú pozornosť a vyhovujú najvyšším štandardom. Loveramics je oficiálnym sponzorom majstrovstiev sveta Latte Art 2015 v Göteborgu.

Hrnček Pro Tea je kombináciou krásneho dizajnu a funkčnosti. Dokonalý tvar, pohodlná rukoväť a živé farby umožňujú ešte väčšiu zábavu pri pití obľúbeného čaju. Veľký odnímateľný filter a zaoblené vnútro hrnčeka pre dokonalý prietok vody, aby sa dosiahla dokonalá chuť nálevu. Balené v kartónovej škatuli.

Sériu čajov Pro navrhol Simon Stevens - dizajnér svetového formátu a držiteľ mnohých ocenení v oblasti keramiky. Simon dennodenne prevádzkuje dizajnérske štúdio v Londýne a spolupracuje s najväčšími výrobcami keramiky na celom svete. Jeho diela boli vystavené na mnohých prestížnych miestach, ako sú múzeá v Londýne a Frankfurte.

Tento text bol automaticky preložený a môže obsahovať chyby v preklade.

Parametre

Rozmery

  • Hmotnosť: 0.671
  • Výška: 13,5 cm
  • Priemer: 8,5 cm

Recenzie produktu

0 hodnotení

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie od našich zákazníkov. Budeme radi, ak ho ohodnotíte!

Podobné produkty

  • #tea infuser
Top