Loveramics Pro Tea - 450 ml hrnček so sitkom river blue

Farba:riečna modrá (river blue)
31,59

Skladom, odosielame ihneď

Pri objednávke ihneď predpokladáme doručenie na 28.10.

  • Kód produktu: P3189
  • EAN kód: 4891635809108

Loveramics je porcelán vytvorený s vášňou a láskou. Kombinácia týchto emócií s tvrdou prácou umožňuje dosiahnuť majstrovstvo a vzbudiť nesmierne potešenie. To dosiahli výrobcovia z Hongkongu. Čajníky sú k dispozícii v mnohých farbách, upútajú pozornosť a sú v súlade s najvyššími normami. Loveramics je oficiálnym sponzorom majstrovstiev sveta v latte 2015 v Göteborgu.

Pro Tea je kombináciou krásneho dizajnu a funkčnosti. Dokonalý tvar, pohodlná rukoväť a živé farby umožňujú ešte väčšiu zábavu pri varení a pití obľúbeného čaju. Pro Tea má veľký odnímateľný filter a zaoblené vnútro čajového hrnčeka na dokonalý prietok vody na dosiahnutie dokonalej chuti nálevu.

Dostupnosť vo farbách, ktoré umožňujú vytváranie súprav v kombinácii s hrnčekmi a šálkami Loveramics. Čajový hrnček je zabalený v kartónovej škatuli. Sériu Tea Pro navrhol Simon Stevens - dizajnér svetového formátu a držiteľ mnohých ocenení v oblasti keramiky. Simon dennodenne prevádzkuje dizajnérske štúdio v Londýne a spolupracuje s najväčšími výrobcami keramiky na celom svete. Jeho diela boli vystavené na mnohých prestížnych miestach, ako sú múzeá v Londýne a Frankfurte.

Parametre

Rozmery

  • Hmotnosť: 719 g
  • Výška: 13,5 cm
  • Objem: 450 ml
  • Priemer: 8,5 cm

Hodnotenie 0 /5

0 hodnotení
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Pridaj svoje hodnotenie:
Loveramics

Loveramics je porcelán vytvorený s vášňou a láskou. Kombinácia týchto emócií s tvrdou prácou umožňuje dosiahnuť majstrovstvo a vzbudiť nesmiernu radosť. To dosiahli producenti z Hongkongu. Plavidlá sú k dispozícii v mnohých farbách, priťahujú pozornosť a vyhovujú najvyšším štandardom. Loveramics je oficiálnym sponzorom majstrovstiev sveta Latte Art 2015 v Göteborgu.

Podobné produkty

  • #tea infuser