Loveramics

Loveramics Bond set cukornička, nádoba na smotanu a lyžička 90ml hnedá

26,41

Skladom, odosielame ihneď

Pri objednávke dnes do 12:00 predpokladáme doručenie na 25.6.

  • Kód produktu: P3264
  • EAN kód: 4891635810876

Loveramics je porcelán vytvorený s vášňou a láskou. Kombinácia týchto emócií s tvrdou prácou umožňuje dosiahnuť majstrovstvo a vzbudiť nesmierne potešenie. To dosiahli výrobcovia z Hongkongu. Šálky sú k dispozícii v mnohých farbách, upútajú pozornosť a sú v súlade s najvyššími normami. Loveramics je oficiálnym sponzorom majstrovstiev sveta v latte 2015 v Göteborgu.

Tento set kombinuje moderný dizajn s tradičným charakterom. Hrubé steny a priestor na vzduch pod spodkom šálky udržujú teplotu kávy alebo čaju dlhý čas. Čisté línie stien pridávajú eleganciu, zatiaľ čo okrúhly tvar podstavy pomáha k optimálnemu rozvoju chute. Šálky sú vyrobené z prvotriedneho porcelánu páleného pri 1300 ℃.

Sériu Bond navrhol Simon Stevens - dizajnér svetovej triedy a víťaz viacerých ocenení v oblasti keramických produktov. Simon má svoje vlastné štúdio v Londýne, kde denno-denne spolupracuje s najlepšími výrobcami keramiky z celého sveta. Jeho práce sú vystavené na takých prestížnych miestach ako napr. múzeum v Londýne alebo vo Frankfurte. Šálky Bond Cappuccino sú oficiálne šálky World Barista Championship 2015.

 
Rozmery:
Cukornička - priemer: 6,5 cm, výška: 6,5 cm;
Nádoba na smotanu - priemer: 7 cm, výška: 6,5 cm (objem 90ml)


Loveramics je porcelán vytvorený s vášňou a láskou. Kombinácia týchto emócií s tvrdou prácou umožňuje dosiahnuť majstrovstvo a vzbudiť nesmiernu radosť. To dosiahli producenti z Hongkongu. Plavidlá sú k dispozícii v mnohých farbách, priťahujú pozornosť a vyhovujú najvyšším štandardom. Loveramics je oficiálnym sponzorom majstrovstiev sveta Latte Art 2015 v Göteborgu.

Vyrobené z vysoko kvalitného porcelánu, dostupné v rôznych uzáveroch. Sada Sugar and Creamer dopĺňa modernú estetiku kávových šálok Bond a je dokonalým doplnkom vašej kolekcie Bond. Schopnosť zostaviť zostavu nielenže dodáva vizuálny nádych pri podávaní vašej obľúbenej kávy, ale umožňuje im tiež úsporu miesta. Sada obsahuje aj lyžicu z nehrdzavejúcej ocele.

Sériu Bond navrhol Simon Stevens - dizajnér svetového formátu a držiteľ mnohých ocenení v oblasti keramických výrobkov. Simon denne prevádzkuje dizajnérske štúdio v Londýne a spolupracuje s najväčšími výrobcami keramiky na celom svete. Jeho diela boli vystavené na takých prestížnych miestach, ako sú múzeá v Londýne a Frankfurte. Bond Cappuccino sú oficiálne poháre majstrovstiev sveta baristov 2015.

Rozmery:
Cukornička - priemer 6,5 cm, výška: 6,5 cm;
Krémová kréma - priemer: 7 cm, výška: 6,5 cm (objem 90 ml)

Tento text bol automaticky preložený a môže obsahovať chyby v preklade.

Parametre

Rozmery

  • Hmotnosť: 0.439

Recenzie produktu

0 hodnotení

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie od našich zákazníkov. Budeme radi, ak ho ohodnotíte!

Podobné produkty

  • #loveramics
  • #porcelán
Top